SHITJE E APLIKACIONEVE (PROGRAMEVE)

Shitet nga: Besnik 09 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
OFROJM SHITJE INSTALIMIN DHE MENAXHIMIN E APLIKACIONEVE (PROGRAMEVE) SI:

* Program per Restaurante, Program per Markete ose te shitjes me pakic dhe shumice,Program per Barnatore etj.


Programi eshte kompatibil me tegjitha Printerat Fiskal te tregut tone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim