Sherbime Kontabiliteti per Biznese te Vogla dhe ..

Shitet nga: Mustafë 25 Qer 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
FINANCA Sh.p.k.

Ofrojme sherbime kontabiliteti per te gjitha llojet e bizneseve. Kemi pervoje shume vjeçare ne kontabilitetin e Firmave tregtare, Restoranteve, Pompave te Benzines, Agjensioneve Turistike, Kompanive Importuese, etj.

Sherbimet tona i ofrojme me çmime shume te volitshme !!!

Gjithashtu bejme pergatitjen e Pasqyrave Financiare sipas Standardeve Nderkombetare te Raportimit Financiar !!!!


Si dhe shume sherbime te tjera si Regjistrimi i Biznesit, Konsulencë Financiare dhe Kontabel, menaxhim i resurseve humane, menaxhim financiar etj.

Per info mund te na kontaktoni ne 044174168 ose 044558981

financa.ks@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim