Sherbime financiare

Shitet nga: valon 26 Sht 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Ofrojme shërbime për kontabilitet dhe financa. Të gjitha shërbimet tona i kryejne profesionist të kesaj lemie.
Mbajtja e kontabilitetit
Rexhistrimi i bizneseve

049390060
044822058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim