Sherbime profesionale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Wisement&CO 10 Shk 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Ne ofrojme sherbime te kontabilitetit, konsulences dhe Keshilla Juridike sipas ligjeve ne fuqi ne Kosove.

Ne ju ofrojme mundesi bashkepunimi sipas kerkesave te ndryshme dhe te nevojshme te Kompanive tuaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim