Vleresues dhe trajtues i demeve per Sigurime

Shitet nga: Dam Llog 01 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
DAMLLOG - Vleresues dhe trajtues i demeve per Sigurime, eshte kompnia nr 1 ne Kosove per trajtimin dhe vleresimin e dmeve. Ekipet tona te perbera nga ekspert te sigurimeve, juriste, avokate dhe vleresues ju mirepresin, Konsultat heren e pare jane falas. Nese keni pasur nje aksident dhe keni demtime materiale ose lendime trupore, pavarsisht ne veture ne shpi apo pune ku jeni, mjaftone qe te keni police sigurimi ose te jete vendi i siguruar dhe ne do tju asistojme,
Ju mirepresim
Adresa
Rrruga "Rexhep Luci" Nr. 5 Prishtine
-49 351 222, 038 225 225
info@damllog.com, www.damllog.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim