Kurs nga MATEMATIKA per provim pranues 27.06.2016

Shitet nga: Endrit 17 Qer 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Organizojm Kurs nga Matematika për përgaditje të :

PROVIMIT PRANUES
(Në të gjitha fakultetet ku si lënd për provim pranues është Matematika)
*Ekonomik,Arkitektur,Shkenca Kompjuterike,Elektroteknik,Makineri, Ndërtimtari,Edukim,...
Kursi fillon me 27.06.2016.Të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin e tel: 049-70-30-21

Përvoj shumëvjeqare në mbajtjen e Kursit të Matematikës!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim