14 KURSE PËR KOMPJUTERË ne www.shkollainformatik..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 05 Gsh 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ne foto i shihni kurset dhe adresen

Vizitoni

www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim