Detyrat e shtepise per femijet tuaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkolla JUVI 02 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ne shkollen e gjuheve JUVI perveq kurseve te gjuheve te huaja ju gjeni tek Ne edhe mesuesët me pervoj 15 vjeqare ne arsim.
Fëmijët Tuaj mund te marrin mesim shtesë ne gjuhen angleze dhe shqipe . Mesueset ju vizitojne Juve ne shtëpi apo ju do i sjellni femijët ne shkollë.

Të gjithë fëmijet arrijne suksesin e dëshiruar

Kurse per te gjitha gjuhet e huaja per femije dhe te rritur

Na gjeni te rrethi ne Ulpianë , mbrapa hotel Baci-t 044145903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim