Gjermanisht Frengjisht Anglisht

Shitet nga: Kurse GJERMANISHT FRENGJISHT ANGLISHT 02 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Shkolla e gjuhëve JUVI ofron kurse per gjuhën

GJERMANE
FRËNGE
ANGLEZE

kurse vetem ne grupe te vogla dhe te ligjeruara vetem nga nje staf i shkolluar jashte vendit

Kurse per DOKTOR

BASHKIM FAMILJAR ushtrojme teste te ambasades , kjo mundëson dhënien e testit me heren e parë

PËRKTHIME GJYQËSORE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim