Jepet Klasa me qira per Kurse te ndryshme af

Shitet nga: albert 30 Mar 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Jepet klasa me qira per kurse te ndryshme afer Fakulltetit Teknik te eulexi e gatshme per pun me projektor banka qmimi sipas marshjes. 044-820-471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim