Jom e interesune per praktik tek parashkolloret

Shitet nga: Ba Na 21 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
kam nevoj per praktik tek parashkolloret sepse kete drejtim e studioj nese dikush kerkon praktikante le tme lajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim