KURSE PËR MATEMATIKË

Shitet nga: TOPSCHOOL 07 Dhj 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Organizojmë kurse për:
MATEMATIKË PËR SHKOLLË FILLORE,
MATEMATIKË PËR SHKOLLË TË MESME,
MATEMATIKË PËR TË GJITHA FAKULTETET.

FIZIKË PËR SHKOLLË FILLORE DHE TË MESME.

APLIKACIONE:WORD,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,AUTO CAD 2D&3D
Gjindem në Ulpianë,afër Fontanës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim