KURSE TË GJUHËS ANGLEZE PËR TË GJITHA NIVELET

Shitet nga: Argjiro 14 Shk 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
LEAS OFRON:
KURSE TË GJUHËS ANGLEZE PËR TË GJITHA NIVELET,
KURSE TË GJUHËS SHQIPE PËR TË HUAJ,
KËSHILLIME PËR STUDIME JASHTË VENDIT,
PËRKTHIME PROFESIONALE,

Zyra gjendet mbrapa shkolles Ismail Qemali, menjëherë pas laboratorit Bioteknik
Për mës humë informata kontaktoni në numrin 044-211-111 ose me e-mail: leas.services@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim