KURSE TE GJUHES ANGLEZE - Q.GJ.H. "UNIVERSI" PR.

Shitet nga: QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " ORGANIZON : 05 Mar 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " PRISHTINE

ORGANIZON : " KURSE TE GJUHES ANGLEZE "

Mësim Normal / Mësim Intenziv

2+1 Orë (40/60 min) / 2+1 Orë ( 60/120 min )

Për Gj.Femërore : 15.00 Euro ( Normal ) / 25 Euro ( Intenziv )
Për Fëmij : 10.00 Euro ( Normal ) / 20 Euro ( Intenziv )

* Të drejt Regjistrimi : Gjinia Femërore & Fëmijët (deri 18 vjet)

KURSET dhe REGJISTRIMET FILLOJNE : 20 deri 31 MARS 2016 / VENDI: PRISHTINE

Kontakt: + 377 45 565 389
Viber : +3 77 45 517 744 / WhatsApp : +3 77 45 565 389

Ju Mirepresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim