KURSE TE GJUHES GJERMANE - KURSE VERORE

Shitet nga: ... 16 Tet 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Qendra e Kurseve “ Mit Erfolg “ organizon:

Kurse te Gjuhës Gjermane dhe Perkthime!


Kurse per BASHKIM FAMILJAR, MJEKË, INXHINIER, STUDENT etj.


Kurset mbahen në mënyrë grupore dhe individuale. Grupet perbehen nga 5-6 kandidat.


Na ndiqni edhe permes facebook-ut: Qendra e Kurseve Mit Erfolg
Email: shkolla.miterfolg@gmail.com
Tel: 049/ 196 793 (WhatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim