KURSE TE GJUHES GJERMANE

Shitet nga: QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA PR 05 Mar 02:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " PRISHTINE
ORGANIZON : " KURSE TE GJUHES GJERMANE "
Mësim Normal / Mësim Intenziv
2+1 Orë (40/60 min) / 2+1 Orë ( 60/120 min )
Për Gj.Femërore : 20.00 Euro ( Normal ) / 35 Euro ( Intenziv )
Për Fëmij : 18.00 Euro ( Normal ) / 30 Euro ( Intenziv )
* Të drejt Regjistrimi : Gjinia Femërore & Fëmijët (deri 18 vjet)
KURSET dhe REGJISTRIMET FILLOJNE : 20 deri 31 MARS 2016 /
VENDI: PRISHTINE
Kontakt: + 377 45 565 389
Viber : +3 77 45 517 744 / WhatsApp : +3 77 45 565 389
Ju Mirepresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim