KURSE TE GJUHES TURKE / PRISHTINE

Shitet nga: QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " PRISHTINE 05 Mar 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " PRISHTINE

ORGANIZON : " KURSE TE GJUHES TURKE "

Mësim Normal / Mësim Intenziv
2+1 Orë (40/60 min) / 2+1 Orë ( 60/120 min )

Për Gj.Femërore : 7.00 Euro ( Normal ) / 25 Euro ( Intenziv )
Për Fëmij : 7.00 Euro ( Normal ) / 25 Euro ( Intenziv )

* Të drejt Regjistrimi : Gjinia Femërore & Fëmijët (deri 18 vjet)

KURSET dhe REGJISTRIMET FILLOJNE : 20 deri 31 MARS 2016 /

VENDI: PRISHTINE

Kontakt: + 377 45 565 389
Viber : +3 77 45 517 744 / WhatsApp : +3 77 45 565 389

Ju Mirepresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim