KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA & PERKTHIME GJUHESORE

Shitet nga: QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA UNIVERSI PRISHTINE 13 Mar 02:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " PRISHTINE

* Kurse të Gj.Angleze Turke Gjermane Arabe
* Kurse për GJININ FEMERORE - MASHKULLORE DHE FEMIJË
* 2+1 her në javë nga 40/60 min orë mësimi
* Përfito zbritje .. duke sjellur persona të tjerë ...

* Ofrojmë Mësim për të gjitha përgatitjet :

* Shkollim Fillor të Mesëm dhe Universitar ...
* Punësim * Bashkim Familjar ( VISA ) ...
* Përkthime Gjuhësore : ANGLISHT / TURQISHT / GJERMANISHT / ARABISHT dhe Anasjelltas ...

TEL: +377 45 565 389 & WHATSAPP & VIBER
+377 45 517 744
ADRESA: RR,BAJRAM KELMENDI
( PERBALL ZYREVE TE PD -SE / PRISHTINE )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim