KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI "

Shitet nga: Qendra e Gjuheve te Huaja UNIVERSI Prishtine 11 Mar 03:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Organizojme KURSE te GJUHEVE te HUAJA :

( QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " PRISHTINE )

- Gj. Angleze
- Gj. Turke
- Gj. Arabe
- Gj. Gjermane

Ju Mirepresim

QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI "
PRISHTINE

Kontakt per Regjistrime :

+377 45 565 389 & WhatsApp
+377 45 517 744 & Viber

Ju Mirepresim !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim