Kurs për Windows 7 & 8

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 05 Gsh 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Kurs për Sistemin Operativ Windows 7

-kurs te rregullt dhe intenziv
-përvojë 15 vjeqare
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar
-www.shkollainformatika.net


Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha me bashkepunetore
Tel: 044/213-937
e-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim