Kurs për Access 2013

Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 05 Gsh 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
-kurse te rregullta dhe intenzive
-eksperiencë15 vjeqare
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar
Te ne i gjeni edhe 13 kurse tjera perveq Access-it,

Kontaktet:

Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim