Kurs për Excel 2013

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 06 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Kurs për Excel

-15 vite eksperiencë me kurse
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë

Te ne i gjeni edhe 13 kurse tjera perveq Excel-it,


Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim