Kurs për Windows 7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: INFORMATIKA 06 Gsh 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Kurs për Windows 7 & Windows 8

-14 vite eksperiencë me kurse
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me CertifikatëKontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: e_dragusha@hotmail.com
www:shkollainformatika.net
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim