Kurs per ArchiCAD

Shitet nga: Informatika Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie

-përvojë 17 vjeqare
-29 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-literaturë adekuata
-certifikatë e njohur

E-mail:shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim