Kurs per piano

Shitet nga: dgt 22 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Tani është hapur kursi për Piano - Sint . Për të gjithë të interesuarit këtu keni mundësi të mësoni gjithqka në lidhje me Piano - Sint . Mundesia per kurs eshte per githa grup-moshat . Kursi mbahet në mënyr individuale .
Jeni të mirëseardhur
Prishtinë - Veternik afër qendrës Gorenje !!
Kopshti '' ART '' ..
045 555 466 -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim