Kurs per servisimin e kompjutereve

Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 04 Gsh 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
prof Ekrem Dragusha, tel: 044/213-937

- përvojë 15 vjeqare
- 26 libra të botuara dhe ribotuara
- mësimdhënsit profesional
- kursi eksluzivisht praktikë
- rezervimi i obliguar

prof. Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
e-mail: e_dragusha@hotmail.com
www.shkollainformatika.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim