Kurse 049580178 GJERMANISHT FRENGJISHT ANGLISHT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkolla e gjuhëve Juvi 03 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Shkolla JUVI ofron kurset e gjuhëve të huaja më cilësore ne vend
Kurset ligjërohen vetem ne grupe te vogla dhe përmes mësimdhënësve të shkolluar jashtë vendit
Kurse për gjuhen
GJERMANE
FRËNGE
ANGLEZE
Kurse për DOKTOR
per BASHKIM FAMILJAR në Gjermani,Austri ,Francë dhe Angli ,ushtrojm të gjitha TESTET e ambasadës, gjë që mundëson dhënien e provimit me heren e parë.
Përkthimë gjyqësorë

049580178. 044145903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim