Kurse GJERMANISHT,FRENGJISHT,ANGLISHT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkolla JUVI 21 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ndermjetesim per punesim ne Gjermani per mjeket familjar dhe per infermjeret.
Ndermjetesimi pa pagese.
Punësim njëvjeqarë për të gjitha studentet (te gjitha drejtimeve) në Gjermani dhe mësimi i gjuhës gjermane GRATIS
Kurse per gjuhen GJERMANE , FRENGE , ANGLEZE me cmime te volitshme

Kurse per BASHKIM FAMILJAR ne Gjermani , Franc, Angli
PERKTHIME GJYQESORE 049580178
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim