Kurse Private Piano Violoncel Solfezh

Shitet nga: Kurse Private 04 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ofrojme profesionalizem dhe rezultate konkrete ne pergatitjen e femijeve si dhe moshave te tjera (me te rritur) qe kane deshire,durim,pasion,vullnet dhe kohe per tu bere nje pianist,nje violoncelist apo nje amator qe e ben vetem per pasion. Kontaktoni viber per hollesi te metejshme.Stafi eshte nga Mëma Shqipëri !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim