Kurse Private/Private Tutoring for English Langu..

Shitet nga: Lavdrim Avdyli 17 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
PTEL është një program edukimi i cili synon përvetësimin e saktë të gjuhës angleze në të gjitha aspektet e saj të të folurit, dhe shkrimit akademik... Pra,të dashur, cilido që është i interesuar për të fituar dhe për të arritur sukses në gjuhën angleze ( per certifikim ne IELTS, TOEFL pervetsimin e te folurit) me nje profesor te kualifikuar dhe me eksperienca ne vende te ndryshme Evropiane dhe me gjere.
ky program do të jetë objektivi juaj ... Kur ju do të përcaktoni se çfarë ju dëshironi, ju keni bërë vendimin më të rëndësishëm të jetës suaj. Ju duhet të dini se çfarë ju dëshironi për të arritur atë.

https://www.facebook.com/pages/Private-Tutoring-for-English-Language/367924440072992?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim