Kurse TOEFL, IELTS dhe kurse te rregullta te ang.

Shitet nga: CIS Kosova 20 Shk 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Shkolla Nderkombetare Kanadeze ne Kosove (CIS Kosova), i njofton te gjithe te interesuarit per kurs pergatitor TOEFL dhe IELTS, se po startohet me grupet e radhes te kursit per TOEFL, dhe per IELTS (ne Prishtine dhe ne Gjilan), Regjistrimet vazhdojne edhe ne ditet ne vijim. Rast shume i mire, per ata qe deshirojne te punesohen ose te studjojne ne Kanada apo te studjojne ne ShBA.
Regjistrimet vazhdojne ende.
Kontakti: 044/049 132 879: 045 257 115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim