Kurse gjermanisht për BASHKIM FAMILJAR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkolla e gjuhëve JUVI 22 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Kurse për BASHKIM FAMILJAR në Gjermani , Austri , FRANCE dhe Angli
Ushtrojm të gjitha TESTET E ambasades , gjë që mundëson dhënien e provimit me heren e PARË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim