Kurse per fakultetin ekonomik

Shitet nga: Target.kurs 26 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Kurset perfshijne te gjitha lendet ne fakultetin ekonomik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim