Kurse per lende te gjuhes angleze, shqipe,fizike..

Shitet nga: Arijan 26 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ofroj kurse per nxenes te shkollave fillore ne lende te ndryshme.
Kurset mund te jene te lendeve te ndryshme, varesisht nga ajo se cfare i intereson nxenesit.

Vendndodhja: afer '4 llullave' , mbrapa teatrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim