Kurse te Gj.Turke Angleze Arabe Gjermane ne Pr

Shitet nga: Qendra e Gjuheve te Huaja UNIVERSI 09 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " - PRISHTINE
GJUHE TE HUAJA :
* GJUHE ANGLEZE
* GJUHE TURKE
* GJUHE ARABE
* GJUHE GJERMANE
BYFE :
USHQIME - FAST FOOD
PIJE - FRESKUESE & NXEHTA
HAPSIR PER ARGETIM - PER FEMIJ
LOJRA TE NDRYSHME
REGJISTRIMET :
Tel : +377 45 565 389
Viber : +377 45 517 744
WhatsApp : +377 45 565 389
Te Drejte Regjistrimi :
* Gjinia Femerore
* Femijet ( deri 18 vjet )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim