Kurse te Gjuheve te Huaja ne Prishtine

Shitet nga: Qendra e Gjuheve te Huaja UNIVERSI Prishtine 13 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA " UNIVERSI " PRISHTINE

" KURSE PER GJININE " FEMERORE " / MASHKULLORE " DHE " FEMIJE "
GJUHE TE HUAJA : Të Rritur - Fëmijë

* GJUHE ANGLEZE - 15 EURO 10 EURO
* GJUHE TURKE - 7 EURO 7 EURO
* GJUHE ARABE - 18 EURO 15 EURO
* GJUHE GJERMANE - 20 EURO 18 EURO

( 2+1 her në javë mësim nga 40/60 min orë mësimi )
Kurset organizohen në të gjitha Nivelet
BYFE * Organizojmë Kurse Intenzive
USHQIME - FAST FOOD dhe gjatë VIKENDEVE
PIJE - FRESKUESE & NXEHTA

HAPSIRE PER ARGETIM - PER FEMIJE
LOJERA TE NDRYSHME

PERKTHIME GJUHESORE :
* ANGLISHT
* TURQISHT
* GJERMANISHT
* ARABISHT & ANASJELLTAS

OFROJME MESIME PER TE GJITHA PERGATITJET:
* Shkollim Fillor të Mesëm dhe Universitar
* Punësim * Bashkim Familjar ( VISA ) Etj... !!

Adresa: Rr. Bajram KELMENDI ( Prishtine )

Tel: +3 77 45 565 389 & Viber
+3 77 45 517 744
Ju Mirepresim !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim