Kurse te gjuhes ANGLEZE dhe GJERMANE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: English Language School 09 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
English Language School ofron kurse me oferta te ndryshme nga gjuha Angleze dhe gjuha Gjermane.
Per te gjitha nivelet dhe per te gjitha moshat duke filluar nga nivelet fillestae deri tek ato te avansuara.

Max. i studenteve ne grupe eshte - 6 studente.

Kurse grupore, individuale, intenzive, ne cifte, bashkime familjare, pergatitje per studime, per femije etj...

Bulevardi "Bill Clinton" SU 5/7, Hyrja III, Kati II.

049/ 405-499 ; 049/844-119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim