Kurse te gjuhes Gjermane dhe Angleze

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: English Language School 29 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
English Language School ofron kurse te gjuhes Gjermane dhe Angleze.
Kurse grupore, individuale, intenzive, ne cifte, familjare etj.
Bashkime familjare dhe perkthime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim