Kurse te matematikes

Shitet nga: Shqipe Kelmendi 18 Sht 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ofojme kurse private per femije te shkollave fillore nga lenda e matematikes dhe kimise. Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrat e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim