Kurse te piktures dhe vizatimit

Shitet nga: ArtSTUDIO 30 Gsh 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Art STUDIO me seli ne Fushe Kosove, organizon kurse
te artit figurativ (Pikture dhe Vizatim) per nxenesit nga mosha 6 vjeqare e tutje.
Regjistrimi per kanditate qe pretendojne te jene artistet e se ardhmes ka filluar (numri i limituar)
Adresa e mbajtjes se kursit eshte afer qerdhes shtetrore ne Fushe Kosove.


Kontakti:
Tel: +37744130072 (viber dhe whatsap)
e-mail: artsstudio.info@gmail.com

Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim