Mësoni Anglishtën për dy muaj me Mësues Privat

Shitet nga: Mësues Privat i Gjuhës Angleze 08 Nën 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Mësoni Gjuhën Angleze në dy muaj – duke pasur mësuesin tuaj privat.
Procesi;
– Mësim individual ( vetem ju dhe mesuesi )
– Proces i shpejt ( vetem per dy muaj )
– Komunikim dhe gramatikë, shkrim dhe lexim (në një formë shumë të thjesht dhe të kuptueshme)
– Orë intenzive (dy orë në ditë / 3,4,5,6 ditë në javë)
Sa ju duhet anglishtja?
– Shumë
Kur ju duhet Anglishtja?
– Tani!
Atëherë, pse prisni? Rezervoni kohën tuaj, në këtë moment, duke thirrur në +377 44 417 623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim