Mësues privat për lënden e Matematikë-s

Shitet nga: Mesues privat per lenden e Matematike-s 22 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ofroj mësime private për lënden e Matematikë-s për nxënësit prej klasës së 1-10.
Çmimi për një orë është 4 Euro.
Për informata shtesë kontaktoni në:
Tel: 045286732
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim