Mesim plotesues

Shitet nga: Doruntine 06 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Mbajme mesim plotesuea per femij nga klasa e I deri ne te v ne te gjitha lendet.Gjendemi ne Arberi (Dragodan).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim