Mesoni Anglisht per 15 dite. Bejme edhe perkthime

Shitet nga: Fast English 17 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Per here te pare ne Kosove: Mesoni te komunikoni ne Anglisht brenda vetem 15 diteve
Kursi Intensiv i Anglishtes “FAST ENGLISH”

Ejani dhe mesoni gjuhen Angleze ne “FAST ENGLISH” shume shpejt.
Ne kete kurs gjithsejt jane 45 ore dhe jane te perfshire niveli fillestar, i mesem dhe ai profesional (se pari e bejme nje interviste te shkurter me kandidate te shohim se sa kane njohuri te gjuhes angleze). Kursi eshte me shume i perqendruar ne komunikimin direkt ne gjuhen angleze duke shkuar paralelisht me shkrimin. Literatura eshte shume e pasur me tema nga jeta e perditshme, si dhe u dergojme literature shtese permes email-it per temat qe iuve iu interesojne me shume.
Mesimi do te mbahet dy here ne dite (paradite dhe pasdite). Ju mund te zgjedhni cilendo mundesi qe iu pershtatet. Momentin kur filloni me kursin, e keni obligime e nuk mund te vini ne kurs ndonjehere, ato ore nuk do te i'u humbasin kurrsesi, ato do t'i zevendesoni ndonje dite tjeter pa problem.
Nese jeni te interesuar, ju lutemi te jeni te informuar se mund te filloni me kursin menjehere. Ju lutemi, konfirmoni pjesemarrjen/interesimin tuaj permes ketij emaili duke e kthyer pergjigjen apo na telefononi ne numrin e telefonit 044-133 986. Me respekt,FAST ENGLISH
Tel: 044 133 986
Email: fastenglish12345@gmail.com
Rruga "Mikel Marubi" afer Gjimnazit Sami Frasheri
Prishtine

mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim