Mesoni Gjermanishten,Anglishten,Frengjishten shp..

Shitet nga: Ahmet 23 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Mesoni Anglishten,Gjermanishten,Frengjishten Sigurt !! me programin me te njohura nderkombetare si programi ROSETTA STONE ENGLISH,GERMANY,FRENGJISHT ETJ qe nese ju bleni online do ju kushtoj 350 vetem Englisht kurse tek une mund te porositni me vetem pak para dhe me te njejtin cilsi sikurse te jete ajo e 350 euro, porositni tek une dhe do te mesoni anglishten , do ju vij me CD qe do te punojn ne pc dhe do ju voj disa udhezime se si te punohet me programin.
Ky program ju meson vetem ne ate gjuhe dhe jo ne perkthim shqip por i keni te gjitha me figura pastaj m ze me shqiptu fjalin dhe me shkruj dhe shume te tjera programi me i njohur ne te gjithe boten per mesimin e gjuhes angleze gjermane dhe shume te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim