Msim plotsues per femij gjdo dit mas msimi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prishtina SCHOLL 09 Jan 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Me staf profesional dhe korrekt ju ofrojm msim plotsues per femijet tuaj mas orarit te mesimit.

Perseritjen e msimeve ne te gjitha land mesimore.

Pergatidtjen per detyrat e shtepis.

vrejtje: femijet nga klasa e par deri ne te pesten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim