Ofrojme KURSE te gjuheve te Huaja ne Prishtine

Shitet nga: Qendra e Gjuheve te Huaja UNIVERSI Prishtine 29 Shk 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Shume shpejt do te hapet Qendra e Gjuheve te Huaja ne Prishtine !!
Kurset do te organizohen per keto gjuhe te huaja me Çmime te volitshme :

* Gjuhe Angleze
* Gjuhe Turke
* Gjuhe Gjermane
* Gjuhe Frenge
* Gjuhe Arabe
KURSET do te jen Normale dhe Intenzive
KURSET organizohen per :
* Gjinia Femerore ( Mosha e Pa Caktuar )
* Femijet deri ne moshen (14/18 vjeqare )

Kurset do te mbahen ne : Prishtine

Te Interesuarit I mirepresim per Regjistrim !
Kontakt : 00377 45 565 389
+ Viber dhe Whatsapp

Koha e Fillimit te Kurseve eshte:

31 MARS 2016

Ju Mirepresim per Regjistrim !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim