Ofrojme Kurse Private te Gj. Turke vetem per Femra

Shitet nga: Kurse Turqisht 19 Sht 02:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Regjstrimet per Kurs te Gjuhes Turke Private kane filluar !
Kurset Fillojne nga 1 Tetori 2015
Çmimi per 1 muaj : Vetem 10 €
Tel per regjistrim :
00377 45 517 744 Viber
Vendi : Prishtine
Rr. Bajram Kelmendi ( Tek Bashkesia Islame )
Ju Mirepresim per regjistrime !Ju Mirepresim per regjistrim !
Tel : 003 77 45 517 744 Vetem Viber !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim