Ofrojme Kurse te Gjuhes Turke ne Prishtine .. 15 E

Shitet nga: Kurse Turqisht 10 Sht 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Per ndere te Festes se KURBAN BAJRAMIT ..
Kurse te Gjuhes Turke ... nga 20 Euro ne 15 Euro ..!
Bejm Zbritje per te gjithe ju qe deshironi te Mesoni Gjuhen TURKE ... ( Kurse Private )
Zbritja behet nga 20 euro per muaj , ne 15 euro !
Oferta Vlene deri me date : 26.09.2015
Kurset organizohet ne 2 Nivele :
Niveli 1 re : Posedon 2 muaj - Pagesa per 1 muaj 15 euro ndersa per dy muaj 30 euro + Librat !
Te drejt Regjistrimi :
1 . Gjinia Femerore ( Mosha e Pa caktuar )
2. Gjinia Mashkullore ( Deri ne moshen 15-16 vjeqare )
Adresa : Rruga Bajram Kelmendi - Prishtine
Te interesuarit i mirepresim per regjistrim :
Tel : 003 77 45 517 744 vetem ne Viber !
Ju Mirepresim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim