Ofrojme kurse t♪7 specaializuar për Web Designer

Shitet nga: CMS 06 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Tashmë kemi filluar me grupin e parë për këtë vit dhe jemi në përfundim të krijimit të grupit të dytë.

Të gjithë ju, që doni të regjistroheni në grupin e dytë.

Garantohet që kandidati apo kandidatja brenda 4 javësh do të arrij të zhvilloj pa asnjë kufizim “ueb faqe” të avancuara, duke përdorë SOFTWERIN CMS.

Kursi mbahet në zyrat në qendër të Prishtinës.

- Kohëzgjatja e kursit është 4 javë (3 herë në javë).
- Çmimi për një person është 150€.

Dërgoni CV-në tuaj në: E-Mail: mediaonline-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim